Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Avon Passion Avon dla kobiet

Avon Passion Avon dla kobiet

tropikalny
Avon Passion Avon dla kobiet Zdjęcia Avon Passion Avon dla kobiet Zdjęcia Avon Passion Avon dla kobiet Zdjęcia Avon Passion Avon dla kobiet Zdjęcia

Avon Passion marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Avon Passion został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi karambola; nutą serca jest jaśmin wielkolistny; nutami bazy są piżmo i wanilia bourbon.

Karambola

Jaśmin wielkolistny

Piżmo Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Avon Passion by Avon.

Avon Passion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Avon Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Avon Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Avon Passion marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Avon Passion marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Creed Love in White Yves Rocher Clea Dorin Un Air de Paris (pink) Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Adidas Adidas Floral Dream Rasasi Azhaar Queen Latifah Queen of Hearts Givenchy Play For Her Intense John Mac Steed Lady Mac Steed Rose