Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Avon Jet Homme Avon dla mężczyzn

Avon Jet Homme Avon dla mężczyzn

Miałem: 1

Avon Jet Homme Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Avon Jet Homme marki Avon to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Avon Jet Homme został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, bazylia i kardamon; nutami serca są figa, neroli i kadzidło; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Bazylia Kardamon

Figa Neroli Kadzidło

Wetyweria Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Avon Jet Homme by Avon.

Avon Jet Homme Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Jedna z najfajniejszych męskich wód Avon spośród tych, które znam. Zapach, który ma w sobie co najmniej kilka innych zapachów, w tym ten, którego daaaawno już nie ma- Friktion. Kolor cieczy który określiłbym jako szaro-buro-zielony zwiastuje, że będzie ziołowo i jest. W otwarciu zaskakuje bazylia, która w towarzystwie kardamonu i mandarynki tworzy bardzo energetyczną mieszankę, opartą na "chemicznej" bergamotce. Jest pięknie ale zanim nos na dobre zakosztuje tej woni, wpadamy w kadzidlaną nutę serca, która otoczona słodką figą i neroli powolutku wprowadza nas do bazy opartej na ciepłym wetiwerze, pięknie pachnącym cedrze i ciepłym piżmie. Zapach, za który można dać się pokroić na kawałki! Zupełnie nie rozumiem, jak mógł zniknąć z oferty i katalogów Avon (zostało wiele brzydszych i mniej ciekawych zapachów) bo jest wyrafinowany i naprawdę piękny! Trwałość jak w zapachach Avonu z "lepszych czasów"- bite 5 godzin z czego pierwsza naprawdę intensywna! Można go jeszcze znaleźć na aukcjach wiec polecam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Avon Jet Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Avon Jet Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Avon Jet Homme marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Avon Jet Homme marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Concept No 18 Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Bond No 9 Great Jones Salvador Dali Agua Verde Olivier Durbano Jade Guerlain Guerlain Homme Intense Parfumerie Generale Bois Naufrage DSH Perfumes The´ du Monde Arno Sorel Shaman Sport The Different Company De Bachmakov Jeanne Arthes CO2 Extreme Smell Bent The Bi-Polar Express