Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Avon Homme Avon dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

lekko korzenny
ziołowy

Avon Homme marki Avon to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Avon Homme został wydany w 2016 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, kolendra i irys.

Cedr Kolendra Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Avon Homme by Avon.

Avon Homme Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Oj nie ma Avon ostatnio dobrej passy jeśli chodzi o męskie wody. Niemal wszystkie są osnute wokół jakiejś syntetycznej bazy która sprawia, że po kilkunastu pierwszych minutach gdy nuty głowy i serce wywietrzeją, pachną tak samo. Homme nie jest wyjątkiem. Kiedy przeczytałem skład napaliłem się na irysa podobnego do tego w Dior Homme ale gdzie tam - możecie zapomnieć. Otwarcie tego zapachu przypomina wycofany Avon Herve Leger Intrique (akurat mam świeżo otwarty flakon) tyle że brak akcentu cytrusów. Zamiast nich dołożono proszek do prania. Po chwili dochodzi też woń tej niby kolendry i to jest jedyny motyw który można z tego zapachu wyodrębnić. Pod sam koniec kiedy zapach już ledwo żyje i wtulimy się nosem w skórę może nam w końcu zamajaczy słodki, pudrowy irys. Ale to zdecydowanie za mało żeby tę wodę polubić i polecić. Parametry słabiutkie- trwałość ok 2 godzin, projekcja przez pierwsze 10 minut.

Avon Homme by Avon 2.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Avon Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Avon Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Avon Homme marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Avon Homme marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Bvlgari BLV Pour Homme Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Canali Black Diamond Annick Goutal Vetiver Krizia Krizia Canali Canali Style S.T. Dupont Passenger for Men Coty Stetson Black Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme Franck Olivier Forever for Him Cuba Paris Cuba Blue