Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Attraction Avon dla kobiet

Attraction Avon dla kobiet

Attraction Avon dla kobiet Filmy Attraction Avon dla kobiet Filmy
Attraction Avon dla kobiet Zdjęcia Attraction Avon dla kobiet Zdjęcia

Attraction marki Avon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Attraction został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są gruszka, jeżyna i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, czarna orchidea i piżmo; nutami bazy są ambra, madagaskarska wanilia, pralina i labdanum.

Gruszka Jeżyna Różowy pieprz

Jaśmin Czarna orchidea Piżmo

Ambra Madagaskarska wanilia Pralina Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Attraction by Avon.

Christian Lacroix Ambre
James Bond 007 for Women

Attraction Recenzje Perfum

Gagatek9
Gagatek9

W moim domu jest sporo zapachów od Avon, z racji tego że bliska nam osoba jest konsultantką i często dostajemy perfumy w prezencie. Część ich zapachów jest w porządku, część nie do zniesienia, ale są też takie perełki jak Attraction, które spodobały mi się od pierwszego użycia i zostaną ze mną na pewno na dłużej.

Ja czuję wyraźnie jeżynę i wanilię, i jestem sama zaskoczona tym, że zapach zrobił na mnie tak wielkie wrażenie bo wanilii w perfumach i kosmetykach nie lubię. Jednak ta tutaj jest tak ładnie podana, tak subtelna i nienachalna, że śmiało może to być mój zapach codzienny do pracy i nie czuję się nim zmęczona ani przytłoczona.

Zapach ten pasuje zarówno do biurowego uniformu, jak i do ciepłego kocyka w jesienno-zimowe wieczory. Przepiękny, trwały i bardzo otulający. Mam nadzieję, że Avon nie wycofa się z produkcji tego zapachu.

kr27
kr27

Właśnie testuję - prezent. Na początku czuję za dużo (jak dla mnie) owocowej słodyczy - chyba ta jeżyna, i wanilia. Ale po 1,5 godz. zapach się uspokaja lub jak kto woli "rozwija". Wanilia się chowa i czuć piżmo.

Sobi
Sobi

Dzisiaj miałam okazję przetestować go na sobie całościowo. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć czym pachnie, na pewno avonową nutką. Teraz już wiem co mają na myśli recenzenci fragry pisząc o niej. Po prostu zapach czuć tym samym co większą część zapachów z tej firmy. Z przyjemnością go z siebie zmyłam.

mamigora
mamigora

Nie przepadam za ambrą, przywodzi na myśl indyjskie sklepy i unoszący się smog kadzidełkowego dymku. Zastanawiałam sie czy tu ambra zdominuje tą garstkę składników. Okazało się, że szczęśliwie oszczędziła tą resztę, a nawet pozwoliła im dojść do głosu. Nie jest to do końca moja bajka, ale na plus poczytuję, że Attraction nie jest taki oczywisty i nachalny. Nie za słodki, nie za ostry, jest w nim coś mocnego ale nie topornego i duszącego. Taka podrasowana, soczysta jeżyna zasnuta waniliową chmurką. Ambra sprawia, że całość robi wrażenie arystokratycznej, luksusowej mieszanki. Zapach z gatunku wykwintnych, wieczorowych...faktycznie przyciąga uwagę.

Luana
Luana

Jesień z Avon jest naprawdę interesująca. To naprawdę piękny zapach. Kuszący i zmysłowy. Wspaniały kobiecy zapach. Początkowo wyczuwalna jerzyna , mimo, ze nie jest wymieniony wyczuwam jaśmin. Jest to tajemnicze i przyciągające. Piżmo bardziej akcentuje to wrażenia dodając jeszcze więcej przytulenia. Tu w bazie jest wymieniona żywica bursztynowa, w katalogu natomiast ambra waniliowa. Ja jednak zdecydowanie wyczuwam właśnie ambrę waniliową wzmacniającą działanie i zatrzymującą na długo. Chociaż nie przepadam za nutami wanilli tu ten aromat mi odpowiada. Jest bardzo trwała i nie dusząca. Na jesienne chłody idealna. Na każdą porę dnia.Elegancki równiez flakonik.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Attraction, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Attraction, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Attraction marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Attraction marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Today Yves Rocher Neonatura Cocoon Avon Far Away Givenchy Ange ou Demon Avon Parisian Chic Avon Far Away Gold Gucci Gucci Guilty Beyonce Heat Avon Far Away Bella Torrente L`Or de Torrente Thierry Mugler Innocent Oriflame Amber Elixir Night Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Avon Outspoken by Fergie Lalique Perles De Lalique L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Chanel Coco Eau de Parfum Calvin Klein Reveal Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Madonna Truth or Dare by Madonna Naked