Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Attraction Avon dla kobiet

Attraction Avon dla kobiet

Attraction Avon dla kobiet Filmy Attraction Avon dla kobiet Filmy
Attraction Avon dla kobiet Zdjęcia Attraction Avon dla kobiet Zdjęcia

Attraction marki Avon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Attraction został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jeżyna i ambra.

Piżmo Jeżyna Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Attraction by Avon.

Christian Lacroix Ambre
James Bond 007 for Women
Avon Luck for Her

Attraction Recenzje Perfum

kr27
kr27

Właśnie testuję - prezent. Na początku czuję za dużo (jak dla mnie) owocowej słodyczy - chyba ta jeżyna, i wanilia. Ale po 1,5 godz. zapach się uspokaja lub jak kto woli "rozwija". Wanilia się chowa i czuć piżmo.

Sobi
Sobi

Dzisiaj miałam okazję przetestować go na sobie całościowo. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć czym pachnie, na pewno avonową nutką. Teraz już wiem co mają na myśli recenzenci fragry pisząc o niej. Po prostu zapach czuć tym samym co większą część zapachów z tej firmy. Z przyjemnością go z siebie zmyłam.

mamigora
mamigora

Nie przepadam za ambrą, przywodzi na myśl indyjskie sklepy i unoszący się smog kadzidełkowego dymku. Zastanawiałam sie czy tu ambra zdominuje tą garstkę składników. Okazało się, że szczęśliwie oszczędziła tą resztę, a nawet pozwoliła im dojść do głosu. Nie jest to do końca moja bajka, ale na plus poczytuję, że Attraction nie jest taki oczywisty i nachalny. Nie za słodki, nie za ostry, jest w nim coś mocnego ale nie topornego i duszącego. Taka podrasowana, soczysta jeżyna zasnuta waniliową chmurką. Ambra sprawia, że całość robi wrażenie arystokratycznej, luksusowej mieszanki. Zapach z gatunku wykwintnych, wieczorowych...faktycznie przyciąga uwagę.

Luana
Luana

Jesień z Avon jest naprawdę interesująca. To naprawdę piękny zapach. Kuszący i zmysłowy. Wspaniały kobiecy zapach. Początkowo wyczuwalna jerzyna , mimo, ze nie jest wymieniony wyczuwam jaśmin. Jest to tajemnicze i przyciągające. Piżmo bardziej akcentuje to wrażenia dodając jeszcze więcej przytulenia. Tu w bazie jest wymieniona żywica bursztynowa, w katalogu natomiast ambra waniliowa. Ja jednak zdecydowanie wyczuwam właśnie ambrę waniliową wzmacniającą działanie i zatrzymującą na długo. Chociaż nie przepadam za nutami wanilli tu ten aromat mi odpowiada. Jest bardzo trwała i nie dusząca. Na jesienne chłody idealna. Na każdą porę dnia.Elegancki równiez flakonik.

Attraction by Avon 3.57 out of 5 based on 27 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Attraction, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Attraction, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Attraction marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Attraction marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Today Yves Rocher Neonatura Cocoon Avon Far Away Avon Parisian Chic Givenchy Ange ou Demon Avon Far Away Gold Madonna Truth or Dare Beyonce Heat Avon Far Away Bella Gucci Gucci Guilty Torrente L`Or de Torrente Thierry Mugler Innocent Oriflame Amber Elixir Night Lalique Perles De Lalique Avon Outspoken by Fergie Avon Passion Dance Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Chanel Coco Eau de Parfum Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Prada Prada Candy