Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aromadisiac for Her Avon dla kobiet

Aromadisiac for Her Avon dla kobiet

lekko korzenny
Aromadisiac for Her Avon dla kobiet Zdjęcia Aromadisiac for Her Avon dla kobiet Zdjęcia

Aromadisiac for Her marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Aromadisiac for Her został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są tangeryna, imbir i różowy pieprz; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, heliotrop, migdał i wanilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, fasolka tonka i biała ambra.

Tangeryna Imbir Różowy pieprz

Kwiat pomarańczy Jaśmin Heliotrop Migdał Wanilia

Drzewo sandałowe Piżmo Fasolka tonka Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aromadisiac for Her by Avon.

Aromadisiac for Her Recenzje Perfum

lili-ya
lili-ya

Mam próbkę tego zapachu i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Zapach jest ciepły, słodko-pikantno-gorzkawy, fajny na mrozy i słoty. Zaliczyłabym go raczej do kategorii gourmand. W Aromadisiac wyczuwam migdałowe ciasteczka doprawione anyżem i wanilią, pieprz, jakieś suche, gorzkie zioła, drzewo sandałowe, fasolkę tonka, trochę ambry, ciut imbiru i po odrobince aromatów kwiatu i owocu pomarańczy. Aromadisiac kojarzy mi się z dwoma zapachami: Emporio Armani Lei (She) – faktycznie ma sporo wspólnych składników oraz z perfumami Lolity Lempickiej o tej samej nazwie (głównie za sprawą anyżu, którego Aromadisiac nie ma w składzie, a który ja wyraźnie wyczuwam). Zapach Avonu przywołuje też we mnie jakieś bliżej nieokreślone skojarzenie z jakimiś męskimi perfumami, które kiedyś – być może raz w życiu i prawdopodobnie na jakimś obcym facecie w autobusie czy na ulicy – poczułam, bo nie kojarzy mi się z jakimś konkretnym mężczyzną. Podsumowując: fajny, ciepły, zimowo-świąteczny zapach, jak na Avon bardzo udany. Chyba nie wzgardziłabym flakonikiem.

gugusia
gugusia

Faktycznie dośc udana kompozycja jak na Avon w słodkim i mało tandetnym wydaniu. Różowy pieprz wychodzi w tym zapachu niestety jako zapach męskiego, przepoconego ciała. Dla jednych pociągające, mnie jednak to przeszkadza.
Jakie jeszcze mam skojarzenia z Aromadisiac? Anyżowe ciasteczka i nuta zaczerpnięta rodem z Lolity edp.

Trwałośc - ok. godzinki.
Projekcjia - bliskoskórna.
Flakon - brzydki.

Beatafm
Beatafm

Aromadisiac to zapach słodki, całkiem przyjemny, ale dla mnie za dużo słodyczy a za mało pikantności, różowy pieprz jest tu mało wyczuwalny, pierwsze skrzypce grają tu kwiaty i migdałowe ciasteczka (są w składzie wg Avon), zapach jest naprawdę "jadalny" :))

amanda
amanda

Różowy pieprz i anyżek to tylko czuję i nic więcej .
Ciasteczka anyżki z dodatkiem pieprzu , robi się duszno .
A buteleczka i jej kolor ciekawie się zapowiadały na coś gorącego na randki czy romantyczne kolacje , przy tym zapachu mąż dostałby niestrawności na nic wysiłek z kolacją.

perfumeholic88
perfumeholic88

Miala go moja mama, bo bardzo lubi perfumy, ktore zawieraja rozowy pieprz. Niestety zapach okreslila jako ´´slaby´´. Rzeczywiscie najbardziej wyczuwalny dla mojego nosa jest wlasnie rozowy pieprz, ale zapach praktycznie sie nie rozwija, jest za lekki i bardzo nietrwaly. Nic specjalnego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Aromadisiac for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Aromadisiac for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aromadisiac for Her marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aromadisiac for Her marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Max Mara Kashmina Touch Donna Karan Black Cashmere Fendi Fendi Theorema Madonna Truth or Dare L`Artisan Parfumeur Tea for Two Eisenberg J'ose Oriflame M by Marcel Marongiu Avon Far Away Tesori d`Oriente Marrakech Ambra e Zafferano Oriflame Amethyst Fatale Avon Wink Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Gucci Gucci Eau de Parfum Oriflame Mirage Agent Provocateur L'Agent Montblanc Femme de Montblanc Hermes L’Ambre des Merveilles Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Givenchy Ange ou Demon Thierry Mugler Womanity