Marki » A » kwiatowe « Grupy

5th Avenue Avon dla kobiet

5th Avenue Avon dla kobiet

kokosowy

5th Avenue marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. 5th Avenue został wydany w 1986 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ambra, róża, konwalia i kokos.

Piżmo Ambra Róża Konwalia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue by Avon.

5th Avenue Recenzje Perfum

5th Avenue by Avon 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon 5th Avenue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon 5th Avenue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Ibiza Hippie Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Estée Lauder Pleasures Summer Fun Victoria`s Secret So In Love Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Dolce&Gabbana Rose The One Il Profvmo Osmo Scents Nymphea M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps Rothenstein Cri de Fleur Oriflame Lucia Jill Stuart Jasmin Fleur Principessa Beauty Bellocia