Marki » A » kwiatowe « Grupy

5th Avenue Avon dla kobiet

5th Avenue Avon dla kobiet

kokosowy

5th Avenue marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. 5th Avenue został wydany w 1986 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ambra, róża, konwalia i kokos.

Piżmo Ambra Róża Konwalia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue by Avon.

5th Avenue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon 5th Avenue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon 5th Avenue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Jesus Del Pozo Duende Demeter Fragrance White Bouquet Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Carolina Herrera 212 On Ice 2009 DSH Perfumes Dirty Rose Calypso Christiane Celle Calypso Violette Le Jardin Retrouve Chevrefeuille Voluspa Enfleurage Cinq Mondes Rituel de Kyoto American Beauty Beloved Red Rose Vivienne Westwood Naughty Alice