Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

50's glam Avon dla kobiet

50's glam Avon dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

50's glam marki Avon to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. 50's glam został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są hurma, czerwone jabłko i bluszcz; nutami serca są gardenia, róża i wiciokrzew; nutami bazy są wetyweria, piżmo i mech dębowy.

Hurma Czerwone jabłko Bluszcz

Gardenia Róża Wiciokrzew

Wetyweria Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 50's glam by Avon.

50's glam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon 50's glam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon 50's glam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 50's glam marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 50's glam marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Marc Jacobs Marc Jacobs Liz Claiborne Realities Original Crabtree & Evelyn Sarawak Les Nereides Vert d'Eau Rochas Fleur d`Eau Guerlain Liu Czech & Speake Mimosa Chloe Eau de Fleurs Capucine Smell Bent Little Miss Panda CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Demeter Fragrance Linden Callaghan Lilith