Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Yatra Aveda dla kobiet

Yatra Aveda dla kobiet

Yatra Aveda dla kobiet Zdjęcia

Yatra marki Aveda to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Yatra został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Koichi Shiozawa. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, australijskie drzewo sandałowe, pelargonia i róża bułgarska.

Lawenda Australijskie drzewo sandałowe Pelargonia Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yatra by Aveda.

Yatra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Yatra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Yatra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yatra marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yatra marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Usher Usher He Guerlain Brume d'Automne Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Prada Infusion d`Homme Carthusia Carthusia Uomo Replay Replay for Him Montale Crystal Aoud Davidoff Adventure Amazonia Perfumer`s Workshop Samba Star Man Compagnia Delle Indie Patchouly Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Truefitt & Hill Freshman