Marki » A » kwiatowe « Grupy

Rose Attar Aveda dla kobiet

Rose Attar Aveda dla kobiet

Rose Attar marki Aveda to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Attar został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe i róża bułgarska.

Drzewo sandałowe Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Attar by Aveda.

Rose Attar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Rose Attar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Rose Attar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Attar marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Attar marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Gres Cabotine Revlon Charlie Blue Bath and Body Works White Cherry Blossom CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Le Labo Fleur d`Oranger 27 CnR Create Taurus Calypso Christiane Celle Calypso Violette Gloria Vanderbilt Glorious Liz Claiborne Lucky You Kenzo Time for Peace MOR Snow Gardenia