Marki » A » kwiatowe « Grupy

Rose Attar Aveda dla kobiet

Rose Attar Aveda dla kobiet

Rose Attar marki Aveda to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Attar został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe i róża bułgarska.

Drzewo sandałowe Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Attar by Aveda.

Rose Attar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Rose Attar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Rose Attar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Attar marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Attar marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Daylight Yardley Pink Lace Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Gap Dream More Elizabeth Arden Pretty Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Faconnable Faconnable Femme Yosh Winter Rose Carthusia Gelsomini di Capri Blue Q Miso Pretty Gianni Campagna Gelsomino