Marki » A » kwiatowe « Grupy

Desert Pure-Fume Dune Primrose Aveda dla kobiet

Desert Pure-Fume Dune Primrose Aveda dla kobiet

Desert Pure-Fume Dune Primrose marki Aveda to kwiatowe perfumy dla kobiet. Desert Pure-Fume Dune Primrose został wydany w 2001 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desert Pure-Fume Dune Primrose by Aveda.

Desert Pure-Fume Dune Primrose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desert Pure-Fume Dune Primrose marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desert Pure-Fume Dune Primrose marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Stella McCartney Sheer Stella 2008 Yves Saint Laurent Baby Doll Lucky Game Barbie Barbie Aventura Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Valentino Rock`n Dreams Caron Farnesiana Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Yves Rocher Pivoine Jeanne Arthes Cassandra Bleu