Marki » A » aromatyczne « Grupy

Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn

Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn

dymny
Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chakra 7 Bliss marki Aveda to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chakra 7 Bliss został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak olibanum, dzięgiel i Żywica elemi.

Olibanum Dzięgiel Żywica elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chakra 7 Bliss by Aveda.

Chakra 7 Bliss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Chakra 7 Bliss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Chakra 7 Bliss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chakra 7 Bliss marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chakra 7 Bliss marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Cattier Tonissima Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Roger & Gallet Lavande Royale Creative Universe Beth Terry Mare Le Jardin Retrouve Verveine Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Frank Los Angeles Frank No.2 Benetton Benetton Blu Man Liz Earle Botanical Essence No.1 Michel Germain Tattoo