Marki » A » aromatyczne « Grupy

Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn

Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn

dymny
Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chakra 7 Bliss marki Aveda to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chakra 7 Bliss został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak olibanum, dzięgiel i Żywica elemi.

Olibanum Dzięgiel Żywica elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chakra 7 Bliss by Aveda.

Chakra 7 Bliss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Chakra 7 Bliss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Chakra 7 Bliss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chakra 7 Bliss marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chakra 7 Bliss marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Maurer & Wirtz Tabac Sport Oriflame S8 Cattier Eau de Provence Fred Hayman Touch With Love for Men Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Donna Karan Essence Lavender Ayala Moriel Lovender CB I Hate Perfume Lavender Tea Liz Earle Botanical Essence No.1 L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Skeem Tea Leaf Intelligent Nutrients Nurture