Marki » A » aromatyczne « Grupy

Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn

Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn

dymny
Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chakra 7 Bliss Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chakra 7 Bliss marki Aveda to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chakra 7 Bliss został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak olibanum, dzięgiel i Żywica elemi.

Olibanum Dzięgiel Żywica elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chakra 7 Bliss by Aveda.

Chakra 7 Bliss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Chakra 7 Bliss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Chakra 7 Bliss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chakra 7 Bliss marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chakra 7 Bliss marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Tommy Hilfiger T Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Diptyque L'eau des Hesperides Gap Gap Blue No.655 For Him Cinq Mondes Eau Egyptienne Maitre Parfumeur et Gantier Baime Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Animale Chaleur d`Animale pour Homme Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis D.S. & Durga Burning Barbershop Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander