Marki » A » aromatyczne « Grupy

Chakra 6 Intuition Aveda dla kobiet i mężczyzn

Chakra 6 Intuition Aveda dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

ziołowy
Chakra 6 Intuition Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chakra 6 Intuition Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chakra 6 Intuition marki Aveda to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chakra 6 Intuition został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, pomarańcza i geranium.

Petitgrain Pomarańcza Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chakra 6 Intuition by Aveda.

Chakra 6 Intuition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Chakra 6 Intuition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Chakra 6 Intuition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chakra 6 Intuition marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chakra 6 Intuition marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Perry Ellis 360° for Men Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Benetton Benetton White Night Man Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Caron Pour Un Homme de Caron Ferrari Ferrari passion Unlimited Van Heusen Van Heusen Cattier Tonissima Michael Jordan Michael Jordan Playboy Playboy Malibu Donna Karan Essence Lavender Gendarme 7 Sinful Scents Greed