Marki » A » aromatyczne « Grupy

Chakra 6 Intuition Aveda dla kobiet i mężczyzn

Chakra 6 Intuition Aveda dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

ziołowy
Chakra 6 Intuition Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chakra 6 Intuition Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chakra 6 Intuition marki Aveda to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chakra 6 Intuition został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, pomarańcza i geranium.

Petitgrain Pomarańcza Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chakra 6 Intuition by Aveda.

Chakra 6 Intuition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Chakra 6 Intuition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Chakra 6 Intuition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chakra 6 Intuition marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chakra 6 Intuition marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Tommy Hilfiger T Benetton B. United Man Avon Individual Blue for Him Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Etienne Aigner XXX Large Aigner Jardin de France Naturelle Le Labo Ambrette 9 Truefitt & Hill 1805 Sage Machado Sage Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville Solinotes Vanille