Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Chakra 5 Creativity Aveda dla kobiet i mężczyzn

Chakra 5 Creativity Aveda dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Chakra 5 Creativity Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chakra 5 Creativity Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chakra 5 Creativity marki Aveda to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chakra 5 Creativity został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, rozmaryn i ylang-ylang.

Grejpfrut Rozmaryn Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chakra 5 Creativity by Aveda.

Chakra 5 Creativity Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Chakra 5 Creativity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Chakra 5 Creativity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chakra 5 Creativity marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chakra 5 Creativity marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gieffeffe Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Davidoff Cool Water Frozen Lalique Louxor de Lalique Comme des Garcons Comme des Garcons Play Lalique Lalique White Czech & Speake Citrus Paradisi Creative Universe Beth Terry Element of Surprise O Boticario Speed Man Jo Malone Verbenas of Provence Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin