Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Chakra 5 Creativity Aveda dla kobiet i mężczyzn

Chakra 5 Creativity Aveda dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Chakra 5 Creativity Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chakra 5 Creativity Aveda dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chakra 5 Creativity marki Aveda to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chakra 5 Creativity został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, rozmaryn i ylang-ylang.

Grejpfrut Rozmaryn Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chakra 5 Creativity by Aveda.

Chakra 5 Creativity Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Chakra 5 Creativity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Chakra 5 Creativity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chakra 5 Creativity marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chakra 5 Creativity marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Salvador Dali Dalistyle Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille The Different Company Bergamote Azzaro Azzaro Aqua Creative Universe Beth Terry Te Ted Baker Skinwear Ten for Men JoAnne Bassett Colette Tocca Bianca Parfums Berdoues 1902 The Vert Bath and Body Works Citron