Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Aveda Love Aveda dla kobiet

Aveda Love Aveda dla kobiet

żółtych kwiatów

Aveda Love marki Aveda to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Aveda Love został wydany w 1980 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, jaśmin, ylang-ylang i drzewo sandałowe.

Róża Jaśmin Ylang-ylang Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aveda Love by Aveda.

Aveda Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aveda Aveda Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aveda Aveda Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aveda Love marki Aveda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aveda Love marki Aveda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Himalaya Diesel Zero Plus Masculine Al-Rehab Nafees Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Annayake Tomo L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Sonia Rykiel Le Parfum Serge Lutens Borneo 1834 Ulric de Varens Varens Original Oriental Night By Kilian Rose Oud SoOud Kanz