Marki » A » orientalne « Grupy

No. 23 Ava Luxe dla kobiet

No. 23 Ava Luxe dla kobiet

No. 23 Ava Luxe dla kobiet Zdjęcia

No. 23 marki Ava Luxe to orientalne perfumy dla kobiet. No. 23 został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak głóg, akacja, drzewo sandałowe, lawenda, himalajskie geranium, piżmo i róża.

Głóg Akacja Drzewo sandałowe Lawenda Himalajskie geranium Piżmo Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 23 by Ava Luxe.

No. 23 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ava Luxe No. 23, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ava Luxe No. 23, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 23 marki Ava Luxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 23 marki Ava Luxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Givenchy Oblique Rewind Esteban Sensuelle Russie Lavanila Laboratories Pure Vanilla Demeter Fragrance Beeswax Alain Delon Lyra Paolo Gigli Excentrique pour Homme Ajmal Mawsouf Jacomo Art Collection by Jacomo #02 M. Micallef Aoud Gourmet Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man Lush Black Pearl