Marki » A » orientalne « Grupy

No. 23 Ava Luxe dla kobiet

No. 23 Ava Luxe dla kobiet

No. 23 Ava Luxe dla kobiet Zdjęcia

No. 23 marki Ava Luxe to orientalne perfumy dla kobiet. No. 23 został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak głóg, akacja, drzewo sandałowe, lawenda, himalajskie geranium, piżmo i róża.

Głóg Akacja Drzewo sandałowe Lawenda Himalajskie geranium Piżmo Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 23 by Ava Luxe.

No. 23 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ava Luxe No. 23, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ava Luxe No. 23, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 23 marki Ava Luxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 23 marki Ava Luxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Escada Escada pour Homme Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Bath and Body Works Exotic Coconut Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Miller Harris Piment des Baies Yves Rocher Aztek Paul & Joe Bleu Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Yves Rocher Vanille Noire Jeanne Arthes Sultan Homme