Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Hong Kong Garden Ava Luxe dla kobiet

Hong Kong Garden Ava Luxe dla kobiet

Hong Kong Garden Ava Luxe dla kobiet Zdjęcia Hong Kong Garden Ava Luxe dla kobiet Zdjęcia

Hong Kong Garden marki Ava Luxe to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Hong Kong Garden został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Serena Ava Franco. Nutami głowy są nuty zielone, liść czarnej porzeczki i cytryna; nutami serca są biały fiołek, irys, piżmo i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, korzeń irysa, drzewo hebanowe i wetyweria.

Nuty zielone Liść czarnej porzeczki Cytryna

Biały fiołek Irys Piżmo Róża

Drzewo sandałowe mech dębowy Korzeń irysa Drzewo hebanowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hong Kong Garden by Ava Luxe.

Hong Kong Garden Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ava Luxe Hong Kong Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ava Luxe Hong Kong Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hong Kong Garden marki Ava Luxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hong Kong Garden marki Ava Luxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Lanvin Arpege Pour Homme Christian Dior Dolce Vita Salvatore Ferragamo Incanto Yves Saint Laurent M7 Parfumerie Generale PG10 Aomassai Montale Patchouli Leaves David & Victoria Beckham Signature for Him Geoffrey Beene Grey Flannel Molinard Nirmala Burberry Burberrys Odin 01 Nomad Esteban Cedre