Marki » A » kwiatowe « Grupy

Gardenia Ava Luxe dla kobiet i mężczyzn

Gardenia Ava Luxe dla kobiet i mężczyzn

wodny

Gardenia marki Ava Luxe to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gardenia został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Serena Ava Franco. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, lilia wodna i jaśmin gwieździsty.

Gardenia Lilia wodna Jaśmin gwieździsty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia by Ava Luxe.

Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ava Luxe Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ava Luxe Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia marki Ava Luxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia marki Ava Luxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Agatha Ruiz de la Prada Imagina Celine Dion Sensational Jil Sander Style Summer Woods of Windsor Mimosa Faconnable Faconnable Femme Opus Oils Burlesque: Tramp Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Apothia IF Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Rifat Ozbek Ozbek Elizabeth Arden Pretty Limited Edition