Marki » A » aromatyczno - zielone « Grupy

Fig Leaf Ava Luxe dla kobiet i mężczyzn

Fig Leaf  Ava Luxe dla kobiet i mężczyzn

mleczny

Fig Leaf marki Ava Luxe to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fig Leaf został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Serena Ava Franco. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść figi i galbanum.

Liść figi Galbanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fig Leaf by Ava Luxe.

Fig Leaf Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ava Luxe Fig Leaf , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ava Luxe Fig Leaf , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fig Leaf marki Ava Luxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fig Leaf marki Ava Luxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Calvin Klein Escape Cerruti Image L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Airness Power Instinct Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer Ted Lapidus Creation The Vert Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Humiecki & Graef Skarb Creed Chevrefeuille Demeter Fragrance Green Tea Jacques Bogart Eau Fresh