Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Cafe Noir Ava Luxe dla kobiet i mężczyzn

Cafe Noir Ava Luxe dla kobiet i mężczyzn

kawowy

Cafe Noir marki Ava Luxe to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cafe Noir został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Serena Ava Franco. Nutami głowy są lawenda, kardamon, kawa i pieprz; nutami serca są paczula, cedr virginia, wanilia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, benzoes i ambrette (piżmo ambrowe).

Lawenda Kardamon Kawa Pieprz

Paczula Cedr Virginia Wanilia Róża

Drzewo sandałowe Benzoes Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe Noir by Ava Luxe.

Cafe Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ava Luxe Cafe Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ava Luxe Cafe Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe Noir marki Ava Luxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe Noir marki Ava Luxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Karl Lagerfeld Photo Montana Just Me S.T. Dupont Signature for Men Parfum d`Empire Aziyade Arrogance Arrogance Man DSH Perfumes Amber Police Pure Police London Homme Ayala Moriel Bois d'Hiver DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Joop! Joop! Homme Hot Contact John Richmond John Richmond for Men Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace