Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Esprit de Chine Auguste dla kobiet

Esprit de Chine Auguste dla kobiet

Esprit de Chine marki Auguste to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Esprit de Chine został wydany w 1925 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambrette (piżmo ambrowe), kwiat afrykańskiej pomarańczy, bez, goździk (roślina), konwalia, piżmo, mech dębowy i drzewo sandałowe.

Ambrette (piżmo ambrowe) Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bez Goździk (roślina) Konwalia Piżmo Mech dębowy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit de Chine by Auguste.

Esprit de Chine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Auguste Esprit de Chine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Auguste Esprit de Chine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit de Chine marki Auguste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit de Chine marki Auguste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Yohji Yamamoto Yohji Essential Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Tom Ford Black Violet Teo Cabanel Oha Le Labo Iris 39 Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Corine de Farme Camelia Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Renato Balestra Oro Faberlic Ivresse de L´amour Jean Patou Cocktail The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom