Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Perlissima d`Aubusson Aubusson dla kobiet

Perlissima d`Aubusson Aubusson dla kobiet

wodny

Perlissima d`Aubusson marki Aubusson to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perlissima d`Aubusson został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, brzoskwinia, lotos i róża.

Ambra Brzoskwinia Lotos Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perlissima d`Aubusson by Aubusson.

Perlissima d`Aubusson Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aubusson Perlissima d`Aubusson, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aubusson Perlissima d`Aubusson, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perlissima d`Aubusson marki Aubusson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perlissima d`Aubusson marki Aubusson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Cerruti Cerruti 1881 Collection Clinique Simply Clinique Danielle Steel Danielle Profumum Roma Volo AZ 686 Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette DSH Perfumes Cielle Penhaligon`s Orange Blossom Ebba Los Angeles Miss Natasha DECO Legends & Love NafNaf Expression