Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Perlissima d`Aubusson Aubusson dla kobiet

Perlissima d`Aubusson Aubusson dla kobiet

wodny

Perlissima d`Aubusson marki Aubusson to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perlissima d`Aubusson został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, brzoskwinia, lotos i róża.

Ambra Brzoskwinia Lotos Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perlissima d`Aubusson by Aubusson.

Perlissima d`Aubusson Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aubusson Perlissima d`Aubusson, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aubusson Perlissima d`Aubusson, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perlissima d`Aubusson marki Aubusson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perlissima d`Aubusson marki Aubusson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Masaki Matsushima Mat Chocolat Chantecaille Frangipane Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Coty Vanilla Fields Winter Marilyn Miglin Divine Perry Ellis Reserve Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Popy Moreni Popy Moreni Atkinsons Jais Damien Bash Parfum Lucifer No.1 Queen Latifah Queen of Hearts