Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Histoire D`Amour Cherie Aubusson dla kobiet

Histoire D`Amour Cherie Aubusson dla kobiet

tuberozowy
wodny

Histoire D`Amour Cherie marki Aubusson to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, biały pieprz i magnolia; nutami serca są jaśmin wielkolistny, tuberoza i lilia wodna; nutami bazy są australijskie drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i skóra.

Brzoskwinia Biały pieprz Magnolia

Jaśmin wielkolistny Tuberoza Lilia wodna

Australijskie drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Histoire D`Amour Cherie by Aubusson.

Histoire D`Amour Cherie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aubusson Histoire D`Amour Cherie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aubusson Histoire D`Amour Cherie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Histoire D`Amour Cherie marki Aubusson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Histoire D`Amour Cherie marki Aubusson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Far Away Paradise Ralph Lauren Ralph Wild Paul Smith Paul Smith Story Oscar de la Renta Oscar Tropical Flower Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Carla Fracci Odette Fragonard Eau Fantasque Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Boadicea the Victorious Alluring Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Mexx XX by Mexx Lovesome Filles des Iles Floral Exotique