Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Histoire D`Amour Cherie Aubusson dla kobiet

Histoire D`Amour Cherie Aubusson dla kobiet

tuberozowy
wodny

Histoire D`Amour Cherie marki Aubusson to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, biały pieprz i magnolia; nutami serca są jaśmin wielkolistny, tuberoza i lilia wodna; nutami bazy są australijskie drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i skóra.

Brzoskwinia Biały pieprz Magnolia

Jaśmin wielkolistny Tuberoza Lilia wodna

Australijskie drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Histoire D`Amour Cherie by Aubusson.

Histoire D`Amour Cherie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aubusson Histoire D`Amour Cherie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aubusson Histoire D`Amour Cherie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Histoire D`Amour Cherie marki Aubusson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Histoire D`Amour Cherie marki Aubusson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gres Cabotine Rose Avon Dreamlife Bouquet Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Oriflame Elvie Summer Magic O Boticario Floratta in Rose Ghost Ghost Summer Flirt Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Oriflame Precious Moments LR Pseudonym Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Missoni Missoni Calypso St. Barth Lily