Marki » A » drzewno - szyprowe « Grupy

Histoire D`Amour Aubusson dla kobiet

Histoire D`Amour Aubusson dla kobiet

żółtych kwiatów
Histoire D`Amour Aubusson dla kobiet Zdjęcia

Histoire D`Amour marki Aubusson to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. Histoire D`Amour został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są osmantus, bazylia, bergamotka i tangeryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, ylang-ylang, róża i narcyz; nutami bazy są paczula, mech dębowy, drzewo sandałowe, ambra i miód.

Osmantus Bazylia Bergamotka Tangeryna

Kwiat pomarańczy Jaśmin Ylang-ylang Róża Narcyz

Paczula Mech dębowy Drzewo sandałowe Ambra Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Histoire D`Amour by Aubusson.

Histoire D`Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aubusson Histoire D`Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aubusson Histoire D`Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Histoire D`Amour marki Aubusson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Histoire D`Amour marki Aubusson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre  for Man Chanel Antaeus Christian Dior Bois D`argent Nina Ricci Memoire D'homme Annick Goutal Eau de Monsieur Decleor Un Air de Java Alain Delon Le Temps D`Aimer Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Caswell Massey Sandalwood Cuba Paris Cuba Green Melvita Genuine Patchouli Teufels Kuche Contamination Hazard