Marki » A » drzewno - szyprowe « Grupy

Histoire D`Amour Aubusson dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 4

żółtych kwiatów
Histoire D`Amour Aubusson dla kobiet Zdjęcia

Histoire D`Amour marki Aubusson to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. Histoire D`Amour został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są osmantus, bazylia, bergamotka i tangeryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, ylang-ylang, róża i narcyz; nutami bazy są paczula, mech dębowy, drzewo sandałowe, ambra i miód.

Osmantus Bazylia Bergamotka Tangeryna

Kwiat pomarańczy Jaśmin Ylang-ylang Róża Narcyz

Paczula Mech dębowy Drzewo sandałowe Ambra Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Histoire D`Amour by Aubusson.

Histoire D`Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aubusson Histoire D`Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aubusson Histoire D`Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Histoire D`Amour marki Aubusson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Histoire D`Amour marki Aubusson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Aramis Aramis 900 L`Artisan Parfumeur Timbuktu Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo Guerlain Coriolan Annick Goutal Eau de Monsieur Mary Kay Tribute for Men Diptyque Opone Helmut Lang Cuiron pour Homme Cuba Paris Cuba Green Odin 03 Century Byredo Oud Immortel Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver