Marki » A » kwiatowe « Grupy

Aubusson Flore Aubusson dla kobiet

Aubusson Flore Aubusson dla kobiet

wodny
ozonowy

Aubusson Flore marki Aubusson to kwiatowe perfumy dla kobiet. Aubusson Flore został wydany w 1998 roku. Nutę głowy stanowi lotos; nutami serca są wiciokrzew, drzewo sandałowe, piwonia, piżmo i arbuz; nutą bazy jest cedr.

Lotos

Wiciokrzew Drzewo sandałowe Piwonia Piżmo Arbuz

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aubusson Flore by Aubusson.

Aubusson Flore Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aubusson Aubusson Flore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aubusson Aubusson Flore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aubusson Flore marki Aubusson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aubusson Flore marki Aubusson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Escada Escada Loving Bouquet Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Philosophy Amazing Grace Charles Jourdan Inspiration Shania Twain Shania by Stetson Ted Baker XO Extraordinary The Body Shop White Gardenia Essentially Me Kuan Yin Costes Costes 2 Saffron James Punono