Marki » A » kwiatowe « Grupy

Tubereuse Rosee Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów
Tubereuse Rosee Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet Zdjęcia

Tubereuse Rosee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tubereuse Rosee został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są tuberoza i róża; nutami serca są ylang-ylang i nuty przyprawowe; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Tuberoza Róża

Ylang-ylang Nuty przyprawowe

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse Rosee by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Tubereuse Rosee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Tubereuse Rosee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Tubereuse Rosee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse Rosee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse Rosee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Metal Jeans Women Jil Sander Style Summer Adidas Adidas Originals pour Femme Esteban Oriental Flower Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Bond No 9 Madison Soiree Liz Claiborne Vivid Clinique Clinique Happy Summer Spray Ormonde Jayne Tiare Elizabeth Taylor Violet Eyes Simone Cosac Profumi Bianca Joya Shades of Dusk Royal Jasmine