Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Rose Irisee Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

Rose Irisee Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

Rose Irisee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rose Irisee został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i vermouth; nutami serca są migdał, róża, irys i ylang-ylang; nutami bazy są nuty drzewne, cedr, paczula, piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.

Bergamotka Pomarańcza Vermouth

Migdał Róża Irys Ylang-ylang

Nuty drzewne Cedr Paczula Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Irisee by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Rose Irisee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Rose Irisee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Rose Irisee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Irisee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Irisee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Holiday Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Christian Dior Dior Dior Sean John Unforgivable Women Black Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Sisley Sisley Eau de 2 Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Betty Barclay Amazing Love Jean Patou L`Heure Attendue I Santi Via Veneto Basile Basile Galimard Soir De Grasse