Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Neroli blanc L'eau de Cologne Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Neroli blanc L'eau de Cologne marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Neroli blanc L'eau de Cologne został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i kwiat pomarańczy; nutami serca są róża, jaśmin i herbata; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i nuty słodkie.

Grejpfrut Bergamotka Kwiat pomarańczy

Róża Jaśmin Herbata

Nuty drzewne Piżmo Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli blanc L'eau de Cologne by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Neroli blanc L'eau de Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc L'eau de Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc L'eau de Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli blanc L'eau de Cologne marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli blanc L'eau de Cologne marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Azzaro Pink Tonic Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Aftelier Cognac Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Avon Chic in Black Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum Gianfranco Ferre In The Mood For Love Pure Escada Taj Sunset Best Company Best Company Pink Room Parfum No 1 Tonino Lamborghini Overall Molinard Molinard de Molinard