Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Neroli blanc Intense Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Neroli blanc Intense Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Neroli blanc Intense Eau de Parfum marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Neroli blanc Intense Eau de Parfum został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, sycylijska bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, róża i owoce; nutami bazy są cedr, wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.

Kwiat pomarańczy Sycylijska bergamotka Mandarynka

Jaśmin Róża Owoce

Cedr Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli blanc Intense Eau de Parfum by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Neroli blanc Intense Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Intense Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Intense Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli blanc Intense Eau de Parfum marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli blanc Intense Eau de Parfum marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Missoni Missoni Lalique Amethyst Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Oriflame Delice Benetton Cumbia Colors Woman Victoria`s Secret Dream Angels Desire Alessandro Stiletto Perfume for Legs Molinard Les Fruits: Mure So...? So...? Eternal So...? So...? Superstar So...? So...? What LR Agent XX