Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Neroli blanc Intense Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Neroli blanc Intense Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Neroli blanc Intense Eau de Parfum marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Neroli blanc Intense Eau de Parfum został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, sycylijska bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, róża i owoce; nutami bazy są cedr, wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.

Kwiat pomarańczy Sycylijska bergamotka Mandarynka

Jaśmin Róża Owoce

Cedr Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli blanc Intense Eau de Parfum by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Neroli blanc Intense Eau de Parfum Recenzje Perfum

estrellas_de_noche
estrellas_de_noche

Przyznaję uczciwie już na wstępie, że moja recenzja będzie bardzo subiektywna (choć właściwie każda jest niemalże z definicji taka właśnie, więc to chyba nie grzech?), ale rzecz w tym, że mam do tych perfum senstyment... Kiedyś w metrze spotkałam inną - jak się później okazało - perfumomaniaczkę, której perfumy mnie zaintrygowały, więc w końcu zapytałam ją o nie... Było to coś marki Parfumerie Generale, a moja rozmówczyni była bardzo pozytywnie zaskoczona, że znam te markę, i tak wywiązała się długa i miła rozmowa dwóch perfumomaniaczek. A na pożegnanie dostałam od tejże pachnącej nieznajomej próbkę recenzowanych właśnie perfum, więc już samo wspomnienie tamtej sytuacji sprawia, iż oczywiście mam do tych perfum sentyment :)
A co mogę powiedzieć o samej pomarańczowej zawartości fiolki? Jest to zdecydowanie słodki zapach, bardzo kobiecy, jest kwiat pomarańczy i wanilia, czyli bardzo lubiane przeze mnie połączenie. Chyba ten zapach jakoś dobrze współgra z moją skórą, bo ilekroć mam go na sobie, zauważam dookoła rozmarzone "niuchania" Szczególnie panów ;) Taki słodki, kobiecy i czarujący zapach. Nienachalny, ale radosny i kobiecy, a przy tym jednak elegancki. W mniejszych dawkach nawet latem się sprawdzał , a teraz będzie się nosił idealnie. I jego ciepły, radosny kolor też do mnie przemawia. Elegancki flakon dopełnia całości. Szkoda tylko, że całość dostępna chyba jedynie przez internet, ale to poniekąd dodaje mu uroku. Swoje skojarzenia odnośnie tych perfum wyraziłabym w kilku słowach: Radość, słodycz, czarująca kobiecość. Chyba też trochę te perfumy wypełniły dla mnie lukę po perfumach z kwiatem pomarańczy marki Loccitane, z serii Norte Flore, których wycofania nie mogłam odżałować.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Intense Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Intense Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli blanc Intense Eau de Parfum marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli blanc Intense Eau de Parfum marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Gap Velvet Bloom No.695 Novae Plus Pretty Fairy Christian Dior J`Adore L`Absolu Jesse McCartney Wanted Marc Jacobs Apple Splash So...? So...?Exciting Benetton Benetton Giallo Woman Hugo Boss Boss Orange Sunset Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Clinique Clinique Happy In Bloom 2011