Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn

Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn

karmelowy
Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Neroli blanc Eau de Parfum Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Neroli blanc Eau de Parfum marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Neroli blanc Eau de Parfum został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, liść cytryny i sycylijska bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża, geranium, morela i brzoskwinia; nutami bazy są karmel i benzoes.

Kwiat pomarańczy Liść cytryny Sycylijska bergamotka

Jaśmin Róża Geranium Morela Brzoskwinia

Karmel Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli blanc Eau de Parfum by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Neroli blanc Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli blanc Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli blanc Eau de Parfum marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli blanc Eau de Parfum marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Calypso Clinique Clinique Happy To Be Escada Sunny Frutti Oriflame Air Yllozure Yllozureole Kenzo 7:15 AM in Bali Joop! Joop! Homme Chill Out Jean Patou PanAme So...? So...? Exclusive Love & Toast Honey Nectar LR Heidi Klum Me Romane Jet 365 Long Weekend