Marki » A » « Grupy

Neroli Oud Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

Neroli Oud Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

agarowy
Neroli Oud Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet Zdjęcia

Neroli Oud marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Neroli Oud został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są bergamotka i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, róża, nuty owocowe i agar (oud); nutą bazy jest agar (oud).

Bergamotka Kwiat pomarańczy

Jaśmin Róża Nuty owocowe Agar (oud)

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli Oud by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Neroli Oud Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Miałem 0,1ml tego zapachu, więc recenzji z tego nie skleję. Proszę się zbytnio nie sugerować - piszę tylko dlatego, że mowa tu o nowości i to niezbyt dostępnej.

Nazwa Neroli Oud, nie zwiastuje nic dobrego - zakładając, że kocie siki nie pachną "ok". Podczas dwukrotnych testów, za każdym razem przeżywałem pozytywne zaskoczenie - okazuje się, że zapach ten układa się w dwie, niespójne warstwy, co daje naprawdę interesujący efekt "Neroli///Oud". Analityczny nos z łatwością oddzieli obie warstwy i będzie mógł delektować się oudem, lub neroli - w zależności od zaprogramowania mózgu.:) Jest klasyczne, wręcz muglerowsko-fordowskie neroli, z solidnym dodatkiem (a to ciekawe!) kwiatu... cytryny! Nasuwa mi się porównanie do Lutensowej interpretacji tego składnika. Jest też nieco dentystyczny, surowy oud, z delikatną nutką szlachetnego zepsucia. Całość prosta, ale doskonale zmieszana - bez wchodzenia w niebezpieczne, kocie terytorium. W spisie nut jest róża, jednak tutaj, stanowi ona tylko delikatne tło - nie mogę nazwać tej kompozycji duetem Rose & Oud. Z czystym sumieniem powiem, że to naprawdę cytrusowa, solidna wariacja na temat drewna agarowego. I siląca się na oryginalność!

Trwałe, mocne i drogie...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli Oud marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli Oud marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry Dr Nicholas Perricone Neuropeptide Synergy Rochas Macassar Joop! Joop! Go Electric Heat Van Gils His Aura by Night Danijela Martinovic La-La Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Shiseido Zen for Men Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Laurence Dumont Charmes Secrets: Nuit Sensuelle Tom Tailor Liquid Man