Marki » A » « Grupy

Neroli Oud Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

Neroli Oud Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 0
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+


główne akordy
białe kwiaty
cytrusowy
różany
owocowy
agarowy
Zdjęcia
Neroli Oud Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet Zdjęcia

Neroli Oud marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Neroli Oud został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są bergamotka i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, róża, nuty owocowe i agar (oud); nutą bazy jest agar (oud).

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Bergamotka Kwiat pomarańczy

Środkowe Nuty
Jaśmin Róża Nuty owocowe Agar (oud)

Dolne Nuty
Agar (oud)

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Jeśli znasz te perfumy, skorzystaj z piramidy zapachu i wybierz najlepiej wyczuwalne nuty.

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli Oud by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Ten zapach przypomina mi...  

Neroli Oud Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Miałem 0,1ml tego zapachu, więc recenzji z tego nie skleję. Proszę się zbytnio nie sugerować - piszę tylko dlatego, że mowa tu o nowości i to niezbyt dostępnej.

Nazwa Neroli Oud, nie zwiastuje nic dobrego - zakładając, że kocie siki nie pachną "ok". Podczas dwukrotnych testów, za każdym razem przeżywałem pozytywne zaskoczenie - okazuje się, że zapach ten układa się w dwie, niespójne warstwy, co daje naprawdę interesujący efekt "Neroli///Oud". Analityczny nos z łatwością oddzieli obie warstwy i będzie mógł delektować się oudem, lub neroli - w zależności od zaprogramowania mózgu.:) Jest klasyczne, wręcz muglerowsko-fordowskie neroli, z solidnym dodatkiem (a to ciekawe!) kwiatu... cytryny! Nasuwa mi się porównanie do Lutensowej interpretacji tego składnika. Jest też nieco dentystyczny, surowy oud, z delikatną nutką szlachetnego zepsucia. Całość prosta, ale doskonale zmieszana - bez wchodzenia w niebezpieczne, kocie terytorium. W spisie nut jest róża, jednak tutaj, stanowi ona tylko delikatne tło - nie mogę nazwać tej kompozycji duetem Rose & Oud. Z czystym sumieniem powiem, że to naprawdę cytrusowa, solidna wariacja na temat drewna agarowego. I siląca się na oryginalność!

Trwałe, mocne i drogie...

Nov
27
2015

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Neroli Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli Oud marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli Oud marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 The People Of The Labyrinths A.Maze Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Hugo Boss Boss In Motion White Culti Mediterranea Washington Tremlett Royal Heroes 1805 Carolina Herrera 212 H2O Men Love & Toast Persimmon Plum Novae Plus Noble Violet Baldinini Or Noir

Popularne marki i zapachy: