Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Lavande Ombree Au Pays de la Fleur d’Oranger dla mężczyzn

Lavande Ombree Au Pays de la Fleur d’Oranger dla mężczyzn

skórzany
Lavande Ombree Au Pays de la Fleur d’Oranger dla mężczyzn Zdjęcia

Lavande Ombree marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Lavande Ombree został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są cynamon, róża i cedr; nutami bazy są ambra, paczula, skóra i piżmo.

Lawenda Bergamotka

Cynamon Róża Cedr

Ambra Paczula Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavande Ombree by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Lavande Ombree Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Lavande Ombree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Lavande Ombree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavande Ombree marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavande Ombree marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Yves Saint Laurent Kouros Alfred Sung Hei Tom Tailor Bodytalk Man Versace Versace Pour Homme Azzaro Cockpit Chi Chi Man Erox Realm Men Etro Lemon Sorbet Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne N10Z Intense TEN by Intense Yachtsman Home Port CnR Create Taurus for Men