Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Lavande Ombree Au Pays de la Fleur d’Oranger dla mężczyzn

Lavande Ombree Au Pays de la Fleur d’Oranger dla mężczyzn

skórzany
Lavande Ombree Au Pays de la Fleur d’Oranger dla mężczyzn Zdjęcia

Lavande Ombree marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Lavande Ombree został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są cynamon, róża i cedr; nutami bazy są ambra, paczula, skóra i piżmo.

Lawenda Bergamotka

Cynamon Róża Cedr

Ambra Paczula Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavande Ombree by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Lavande Ombree Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Lavande Ombree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Lavande Ombree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavande Ombree marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavande Ombree marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Davidoff Davidoff Tommy Hilfiger Freedom for Him Perry Ellis Portfolio for Men Sean John Unforgivable Multi Platinum Azzaro Cockpit Krizia Krizia Uomo Istinto Alan Cumming Cumming La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Dana Canoe for Men Perry Ellis Reserve for Men Azzaro Travelling