Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

La Violette Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

La Violette Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

La Violette Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet Zdjęcia

La Violette marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Violette został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są fiołek i ylang-ylang; nutami serca są irys, jaśmin i paczula; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, wanilia i fasolka tonka.

Fiołek Ylang-ylang

Irys Jaśmin Paczula

Drzewo sandałowe Cedr Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Violette by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

La Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger La Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger La Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Violette marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Violette marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Montale Aoud Rose Petals Montale White Aoud Alexander McQueen My Queen Light Mist Clean Wellness by Clean Harmony Emanuel Ungaro Divas Sonoma Scent Studio Wood Violet Le Labo Jasmin 17 Tom Ford White Musk Collection White Suede Acqua di Biella Kid Mohair Rasasi First Love Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli Borsari Bouquet di Violette