Marki » A » kwiatowe « Grupy

La Rose Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

La Rose Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

La Rose marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Rose został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są nuty zielone, brzoskwinia i morela; nutami serca są róża, irys i czerwone jagody; nutami bazy są drzewo gwajakowe, wanilia i piżmo.

Nuty zielone Brzoskwinia Morela

Róża Irys Czerwone jagody

Drzewo gwajakowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Rose by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

La Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger La Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger La Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Rose marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Rose marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Ghost Ghost Anticipation Annick Goutal Passion Bath and Body Works White Cherry Blossom The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil Dana Classic Gardenia Jardin de France Jasmine Guerlain Mayotte Michael Kors Very Hollywood Susanne Lang Midnight Orchid 72 Caron French Cancan Potter & Moore Orange Flower and Amber