Marki » A » kwiatowe « Grupy

Jasmin Reve Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

Jasmin Reve Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

Mam: 1

Jasmin Reve Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet Zdjęcia

Jasmin Reve marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jasmin Reve został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutę głowy stanowi jaśmin; nutą serca jest róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Jaśmin

Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin Reve by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Jasmin Reve Recenzje Perfum

Jasmin Reve by Au Pays de la Fleur d’Oranger 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Jasmin Reve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Jasmin Reve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin Reve marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin Reve marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yardley April Violets Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Christian Dior Lily Bath and Body Works Wild Honeysuckle Guerlain Un Air de Samsara Lorenzo Villoresi Teint de Neige Calypso Christiane Celle Calypso Rose L`Erbolario Peonie Ayala Moriel Yasmin Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5 Acorelle R de Rose Stila Midnight Bloom