Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Figue Fruitee Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

orzechowy
skórzany
Figue Fruitee Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet Zdjęcia

Figue Fruitee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Figue Fruitee został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutę głowy stanowi figa; nutami serca są nuty zielone, cedr i orzech włoski; nutami bazy są skóra i piżmo.

Figa

Nuty zielone Cedr orzech włoski

Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Figue Fruitee by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Figue Fruitee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Figue Fruitee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Figue Fruitee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Figue Fruitee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Figue Fruitee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Cathy Guetta Pink Power Palmers Palmers Woman Victoria`s Secret Pretty in Pink Alfred Sung Bijou Rasasi Hope Christina Aguilera X Pose Glamour Nez a Nez Bouche Baie Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Bruno Banani Bruno Banani Woman Paris Hilton Paris Hilton Nicolas Danila Aboriginal Gardens