Marki » A » kwiatowe « Grupy

Eau de Virginie Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów
Eau de Virginie Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet Zdjęcia

Eau de Virginie marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Eau de Virginie został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, tuberoza, nuty przyprawowe, ylang-ylang, wanilia i nuty słodkie.

Mimoza Tuberoza Nuty przyprawowe Ylang-ylang Wanilia Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Virginie by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Eau de Virginie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Eau de Virginie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Eau de Virginie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Virginie marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Virginie marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Chloe Fleur de Narcisse Campos de Ibiza Jazmin Adidas Floral Dream The Body Shop Mandarin Orchid Muelhens My Melody Dreams Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Lancome 2000 et Une Rose JoAnne Bassett Camille Luciano Soprani Solo Soprani Rose TerraNova Tuberose