Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Black Rose Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

Black Rose Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet

agarowy

Black Rose marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Black Rose został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są nuty zielone, brzoskwinia i morela; nutami serca są róża, irys i czerwone jagody; nutami bazy są agar (oud), paczula, wanilia i piżmo.

Nuty zielone Brzoskwinia Morela

Róża Irys Czerwone jagody

Agar (oud) Paczula Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Rose by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Black Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Black Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Black Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Rose marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Rose marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Houbigant Raffinee Calvin Klein Truth Lush Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Lili Bermuda Passion Flower Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX Guerlain L'Instant de Guerlain DSH Perfumes Quinacridone Violet Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco