Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn

Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn

miodowy
Bergamote Boisee Au Pays de la Fleur d’Oranger dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bergamote Boisee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bergamote Boisee został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są grejpfrut i bergamotka; nutami serca są białe kwiaty, cedr i labdanum; nutami bazy są mech dębowy, piżmo, miód i paczula.

Grejpfrut Bergamotka

Białe kwiaty Cedr Labdanum

mech dębowy Piżmo Miód Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bergamote Boisee by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Bergamote Boisee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Au Pays de la Fleur d’Oranger Bergamote Boisee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Au Pays de la Fleur d’Oranger Bergamote Boisee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bergamote Boisee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bergamote Boisee marki Au Pays de la Fleur d’Oranger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Aroma Tonic Calvin Klein CK One Donna Karan DKNY Energy for Men Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Demeter Fragrance Christmas Tree Benetton B. Clean Soft Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Amouage Arcus Bath and Body Works White Citrus Ocean Pacific Endless Ocean Pacific for Men Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue Guerlain La Cologne Du Parfumeur