Marki » A » kwiatowe « Grupy

Poivre Atkinsons dla kobiet

Poivre Atkinsons dla kobiet

Poivre marki Atkinsons to kwiatowe perfumy dla kobiet. Poivre został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są nagietek, czarna porzeczka, pieprz i estragon; nutami serca są goździk (roślina), mimoza, jaśmin i gałka muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, mech dębowy i korzeń irysa.

Nagietek Czarna porzeczka Pieprz Estragon

Goździk (roślina) Mimoza Jaśmin Gałka muszkatołowa

Drzewo sandałowe Wanilia mech dębowy Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poivre by Atkinsons.

Poivre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atkinsons Poivre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atkinsons Poivre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poivre marki Atkinsons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poivre marki Atkinsons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Calvin Klein Euphoria Crystalline Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum L`Erbolario Tuberosa Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Demeter Fragrance Jasmine Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Perry Ellis 360° Black for Women Lili Bermuda Pink Keiko Mecheri Mogador Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama