Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jasmine In Tangerine Atkinsons dla kobiet

Jasmine In Tangerine Atkinsons dla kobiet

Jasmine In Tangerine Atkinsons dla kobiet Zdjęcia

Jasmine In Tangerine marki Atkinsons to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jasmine In Tangerine został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin i tangeryna.

Jaśmin Tangeryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmine In Tangerine by Atkinsons.

Jasmine In Tangerine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atkinsons Jasmine In Tangerine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atkinsons Jasmine In Tangerine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmine In Tangerine marki Atkinsons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmine In Tangerine marki Atkinsons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guess Guess Gold Pupa Puposhka Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Oriflame Miss O Elizabeth Arden Green Tea Summer Bath and Body Works Sparkling Peach Renee Snowpeach LR Desperate Housewives Bree Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Les Petits Plaisirs Mure Mystique Next Just Pink Lancome O d`Azur