Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jais Atkinsons dla kobiet

Jais Atkinsons dla kobiet

dymny

Jais marki Atkinsons to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jais został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są petitgrain, galbanum, bergamotka, bazylia, Śliwka, mango i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, narcyz, hiacynt, tuberoza, róża i malina; nutami bazy są wetyweria, piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, kadzidło, wanilia, olibanum, mirra, kastoreum i cywet.

Petitgrain Galbanum Bergamotka Bazylia Śliwka Mango Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Narcyz Hiacynt Tuberoza Róża Malina

Wetyweria Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Kadzidło Wanilia Olibanum Mirra Kastoreum Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jais by Atkinsons.

Eden

Jais Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atkinsons Jais, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atkinsons Jais, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jais marki Atkinsons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jais marki Atkinsons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Antonio Banderas Diavolo per Donna Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Leonard Balahe Slava Zaitsev Nikita Tosca Tosca Xerjoff Esquel Perry Ellis Reserve Adidas Adidas Floral Dream DSH Perfumes Prana Avon Rare Diamonds Florascent Aqua Floralis Jasmine