Marki » A » cytrusowe « Grupy

Gold Medal Atkinsons dla kobiet i mężczyzn

Gold Medal Atkinsons dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 1

Gold Medal marki Atkinsons to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gold Medal został wydany w 1878 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest neroli; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka

Neroli

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold Medal by Atkinsons.

Gold Medal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atkinsons Gold Medal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atkinsons Gold Medal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold Medal marki Atkinsons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold Medal marki Atkinsons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Christian Dior Eau Fraiche Estée Lauder Alliage Sport Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Fragonard Citron Van Gils Between Sheets O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Caswell Massey Lime Bronnley Lime & Bergamot Atelier Cologne Orange Sanguine Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh The Organic Pharmacy Organic Glam Citron