Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Bizarre Atkinsons dla kobiet

Bizarre Atkinsons dla kobiet

Bizarre marki Atkinsons to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Bizarre został wydany w 1979 roku. Nutami głowy są przyprawy, cytryna amalfi, aldehydy i bergamotka; nutami serca są róża i konwalia;

Przyprawy Cytryna Amalfi Aldehydy Bergamotka

Róża Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bizarre by Atkinsons.

Bizarre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atkinsons Bizarre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atkinsons Bizarre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bizarre marki Atkinsons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bizarre marki Atkinsons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
La Perla J'Aime CoSTUME NATIONAL Scent Intense Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Krizia Krizia Donna Istinto Ralph Lauren Romance Always Yours Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Arno Sorel Mitsy Carven Intrigue Yardley Chique Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Kesling Be Bop Strange Invisible Perfumes L'Invisible