Marki » A » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Baruffa Atkinsons dla kobiet

Baruffa Atkinsons dla kobiet

Baruffa marki Atkinsons to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Baruffa został wydany w 1981 roku. Nutami głowy są petitgrain, bergamotka, aldehydy, liść czarnej porzeczki, czerwone jabłko i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są goździk (roślina), kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, ylang-ylang, korzeń irysa, róża i konwalia; nutami bazy są francuskie labdanum i olibanum.

Petitgrain Bergamotka Aldehydy Liść czarnej porzeczki Czerwone jabłko Anyż gwiazdkowaty

Goździk (roślina) Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Ylang-ylang Korzeń irysa Róża Konwalia

Francuskie labdanum Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baruffa by Atkinsons.

Baruffa Recenzje Perfum

Megi

"Baruffa"to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Baruffa ma unikatowy przepiękny zapach , bardzo trwały z ogonem, uzależniłam się od tego zapachu, ale nie ma go nigdzie , gdzie można kupić te Perfumy? Ostatnio kupiłam we Włoszech. Proszę o kontakt
pozdrawiam

Megi

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atkinsons Baruffa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atkinsons Baruffa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baruffa marki Atkinsons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baruffa marki Atkinsons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Blumarine Blumarine II Chanel Chanel N°5 The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil E. Coudray Musc Et Freesia Penhaligon`s Elisabethan Rose Weil Antilope Molyneux Gauloise Les Parfums de Rosine Rose d`Amour Lancome Climat Arrogance Arrogance Les Perfumes Fleur de Crystal Jeanne Arthes Mezza Luna Eden Classic Blase