Marki » A » skórzane « Grupy

Cuir Sacré Atelier des Ors dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

skórzany
dymny
Cuir Sacré Atelier des Ors dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cuir Sacré Atelier des Ors dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cuir Sacré Atelier des Ors dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cuir Sacré Atelier des Ors dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cuir Sacré Atelier des Ors dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cuir Sacré Atelier des Ors dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cuir Sacré marki Atelier des Ors to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cuir Sacré został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są jagody jałowca, kardamon i cyprys; nutami serca są kadzidło, szafran i igły cedru; nutami bazy są skóra, wetyweria i cypriol.

Jagody jałowca Kardamon Cyprys

Kadzidło Szafran Igły cedru

Skóra Wetyweria Cypriol

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Sacré by Atelier des Ors.

Cuir Sacré Recenzje Perfum

Cuir Sacré by Atelier des Ors 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier des Ors Cuir Sacré, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier des Ors Cuir Sacré, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Sacré marki Atelier des Ors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Sacré marki Atelier des Ors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Guerlain Cuir Beluga Rochas Globe Etienne Aigner Aigner Black for Men Crabtree & Evelyn Sienna Etat Libre d`Orange Charogne Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui biehl parfumkunstwerke gs02 Boadicea the Victorious Complex DSH Perfumes Prince Susan D. Owens Heir Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud