Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pavillon France Men Atelier Ulric Fragrances dla mężczyzn

Pavillon France Men Atelier Ulric Fragrances dla mężczyzn

Pavillon France Men marki Atelier Ulric Fragrances to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są tangeryna, mandarynka, grejpfrut, kardamon i nuty wodne; nutami serca są magnolia, czarna herbata, lotos, cyprys, bazylia i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są ambra, paczula, wetyweria, fasolka tonka, piżmo i drzewo sandałowe.

Tangeryna Mandarynka Grejpfrut Kardamon Nuty wodne

Magnolia Czarna herbata Lotos Cyprys Bazylia Szałwia muszkatołowa

Ambra Paczula Wetyweria Fasolka tonka Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pavillon France Men by Atelier Ulric Fragrances.

Pavillon France Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Ulric Fragrances Pavillon France Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Ulric Fragrances Pavillon France Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pavillon France Men marki Atelier Ulric Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pavillon France Men marki Atelier Ulric Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Azzaro Silver Black Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Roger & Gallet Bambou Tom Tailor Ocean for Men L`Erbolario Corteccia (Bark) Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Xerjoff Dhofar Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Boadicea the Victorious Rejuvenating Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010 Joop! Joop! Go Hot Contact