Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ten Nine Atelier Flou dla kobiet

Ten Nine Atelier Flou dla kobiet

Ten Nine Atelier Flou dla kobiet Zdjęcia

Ten Nine marki Atelier Flou to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Cabos. Nutami głowy są jaśmin, kminek, tangeryna, bergamotka i czarna porzeczka; nutami serca są rozmaryn, mastyks i lawenda; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Jaśmin Kminek Tangeryna Bergamotka Czarna porzeczka

Rozmaryn Mastyks Lawenda

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ten Nine by Atelier Flou.

Ten Nine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Flou Ten Nine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Flou Ten Nine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ten Nine marki Atelier Flou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ten Nine marki Atelier Flou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Kylie Minogue Sweet Darling Lolita Lempicka Transcendant Sin Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Luciano Soprani Flirt Issimo Miller Harris Coeur d`Ete Escada Desire Me Boadicea the Victorious Invigorating Nina Ricci Le Paradis de Nina Calvin Klein ck IN2U Heat Her Pamela Anderson Malibu Day Il Profvmo Chocolat Frais