Marki » A » kwiatowe « Grupy

Sloane Rose Atelier Flou dla kobiet

ozonowy
wodny
Sloane Rose Atelier Flou dla kobiet Zdjęcia

Sloane Rose marki Atelier Flou to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Cabos. Nutami głowy są jaśmin, liść fiołka i pomarańcza; nutą serca jest róża; nutami bazy są cedr i ambra.

Jaśmin Liść fiołka Pomarańcza

Róża

Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sloane Rose by Atelier Flou.

Sloane Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Flou Sloane Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Flou Sloane Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sloane Rose marki Atelier Flou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sloane Rose marki Atelier Flou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau de Miel Kathy Hilton My Secret Jil Sander Style Summer Norell Norell Molyneux Quartz Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Mistral Verbena Flower Caswell Massey Freesia Roger Vivier La Rose Swiss Arabian Li Ayunik Royal Apothic Cutting Garden