Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shamsin Atelier Flou dla kobiet

Mam: 1

dymny
Shamsin Atelier Flou dla kobiet Zdjęcia

Shamsin marki Atelier Flou to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Cabos. Nutami głowy są jaśmin i narcyz; nutami serca są róża, irys, labdanum i olibanum; nutami bazy są piżmo, cedr, paczula i wanilia.

Jaśmin Narcyz

Róża Irys Labdanum Olibanum

Piżmo Cedr Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shamsin by Atelier Flou.

Shamsin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Flou Shamsin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Flou Shamsin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shamsin marki Atelier Flou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shamsin marki Atelier Flou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Sahlini Parfums La Femme Olivier Strelli Olivier Strelli Ghost Sweetheart Lobogal Lobogal Pour Elle Histoires de Parfums 1804 Dana Heaven Sent Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Houbigant Demi-Jour Parfums 06130 Feuille de Reglisse Hermes Eau Claire des Merveilles Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco