Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Monsieur mon Amour Atelier Flou dla mężczyzn

Monsieur mon Amour Atelier Flou dla mężczyzn

dymny
Monsieur mon Amour Atelier Flou dla mężczyzn Zdjęcia

Monsieur mon Amour marki Atelier Flou to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Cabos. Nutami głowy są cytrusy i jaśmin; nutami serca są cedr, drzewo gwajakowe i olibanum; nutami bazy są piżmo, ambra i paczula.

Cytrusy Jaśmin

Cedr Drzewo gwajakowe Olibanum

Piżmo Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Monsieur mon Amour by Atelier Flou.

Monsieur mon Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Flou Monsieur mon Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Flou Monsieur mon Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Monsieur mon Amour marki Atelier Flou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Monsieur mon Amour marki Atelier Flou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Benetton Colors de Benetton Men Clive Christian No. 1 Cacharel Nemo Valentino V pour Homme Laura Biagiotti Venezia Swiss Arabian Mukhalat Malaki Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto FCUK FCUK Him Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Eau D`Italie Bois d’Ombrie Smell Bent Sexy Turtleneck